Strona została odwiedzona 8493 razy
BARDZO PROSZE O OCENY i KOMENTARZE :)

TATRA - ZAPRASZAMY DO HOTELU


TATRA - ZAPRASZAMY DO HOTELU

Z ogromną przyjemnością pragniemy zaprosić do najwyżej położonego hotelu w Zakopanem znajdującego się na wysokości 1080 m.n.p. „Hotel TATRA” to aktualnie najnowszy obiekt turystyczny usytuowany w samym sercu polskich Tatr, w malowniczej dzielnicy Cyhrla, nowoczesny i komfortowy. Wybraliśmy to miejsce ze względu na zapierającą dech w piersiach panoramę. Z okien hotelu rozciąga się widok zarówno na górskie szczyty Tatr polskich i słowackich, jak również na położone w dolinie Zakopane. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby architektura Hotelu TATRA wpisywała się w styl zakopiański, a atmosfera w nim panująca subtelnie łączyła elementy tradycji i nowoczesności.

URL: http://www.hoteltatra.pl/

Liczba ocen: 1
3/5
Komentarze


2017-11-11 17:56:46
Piotr A

Zwykłe trzy gwiazdki.
Pokoje nie dokładnie sprzątane (pod łóż ki em znalazlem starą butelkę). Woda w pokoju tylko na powitanie, potem już nie uzupełniają. Posiłki smaczne.
Sauny to natomiast porażka. Czy to do parowej, czy do suchej, każdy wchodzi jak chce i w czym chce. Np. w tanich chińskich japonkach, w stroju kąpielowym, spodniach do łydki i w ręczniku, wszystko na raz. Po 3 minutach w parowej w takim ubraniu, gość bez prysznica od razu idzie do jacuzzi, potem do basenu i za chwile do sauny suchej. Poci się jak wieprz, a o prysznicu zapomina.