Strona została odwiedzona 8428 razy
BARDZO PROSZE O OCENY i KOMENTARZE :)

DOM WYPOCZYNKOWY U FRANKA


DOM WYPOCZYNKOWY U FRANKA

Nazywamy się Maria i Franek Pawlikowscy z dziećmi Anią, Karoliną i Krzysiem. Jesteśmy góralską rodziną, która wynajmem pokoi dla turystów zajmuje się już od kilkunastu lat. Budując swój duży dom, kierowaliśmy się chęcią stworzenia ciepłego i przytulnego miejsca dla Wczasowiczów, którzy indywidualnie lub w zorganizowanej grupie pragną spędzić miło swój urlopowy czas w Zakopanem. Z założenia, największy nacisk położyliśmy na przygotowaniu pokoi, zaplecza i całej infrastruktury w taki sposób, by możliwe było u nas zorganizowanie udanego wyjazdu w góry dzieci i młodzieży, na tak zwanych zielonych szkołach, obozach sportowych czy koloniach. To właśnie głównie do organizatorów wyjazdów grup zorganizowanych kierujemy swoją ofertę, którą wraz z upływem czasu ciągle poszerzamy dostosowując się do wymagań i oczekiwań naszych Gości. PIYKNIE WOS PYTOMY! PRZYJEDŹCIE KU NOM A BEDZIYCIY BARZ ZADOWOLENI!

URL: http://www.ufranka.pl/index.html

Liczba ocen: 1
5/5
Komentarze


2017-11-11 16:01:15
Klaudia Latak

Do willi u franka chce się wracać, panuje tam domowa oraz przyjazna atmosfera. Właściciele bardzo mili troszczą się o gości co daje komfort dla grup oraz gosci idywidualnych. Gdy pojawia się jakiś problem właściciele od raz starają się to rozwiązać.
Warto wspomnieć również o kuchni bardzo duży wybór podczas śniadań i Kolacji a obiady serwowane w naprawdę ogromnych porcjach.
Na pewno wrócimy tam nie raz !